ZYRTARE: Shkarkohet Quique Setien

Barcelona ka lajmëruar se edhe zyrtarisht Quique Setien nuk është pjesë e klubit.

Në komunikatën e lëshuar, Barcelona ka thënë se trajneri i ri do të tregohet në ditët e ardhshme, transmeton Indeksonline.

Ky vendim u mor pas humbjes shokuese nga Bayern Munchen me rezultat 2:8.

Setien u bë trajner i Barcelonës me datën 13 janar dhe nuk arriti ta fitoj asnjë titull