Vodhi vetë paratë e firmës ku punonte dhe ua lë fajin hajnave

Një person nga Mitrovica është arrestuar pasi që kishte vjedhur të holla nga firma ku punon dhe kishte deklaruar rrejshëm si iu kanë vjedhur.

Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Sami Gashi” në qytetin e Mitrovicës, njofton Klan Kosova.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.