Vedat Muriqi rikthehet me fitore, duket shumë i gëzuar

Fenerbahce është rikthyer në stërvitje të rregullta dhe si duket është gati t’i rikthehet kampionatit.

Gjatë ditës së sotme kanë zhvilluar një ndeshje provuese në mes vete, ku fitues ka dalë grupi i Vedat Muriqit.

Lojtareët shihen shumë të gëzuar pas këtij triumfi duke festuar fitoren.

Ky triumf mund të jetë motivim që Fenerbahce të kap objektivat dhe të kualifikohet në garat evropiane.