Të shtëna me armë në një spital në Çeki, 6 persona humbin jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ostrava të Çekisë, ku disa të shtëna me armë kanë shkaktuar 6 viktima (bilanci aktual). Raportohet se të shtënat erdhën nga një person që fill pas ngjarjes kriminale ka mundur të largohet me shpejtësi. Teksa ende nuk dihen motivet e ngjarjes dhe forca të shumta policie janë vënë … Continue reading Të shtëna me armë në një spital në Çeki, 6 persona humbin jetën