Ballina Etiketimet Femijet

Etiketim: femijet

Artikujt e fundit

Rasti i parë pozitiv COVID-19 në KFOR

0
Sot është konfirmuar rasti i parë i testimit pozitiv të COVID-19 midis personelit të Forcës së Kosovës të udhëhequr nga NATO-ja (KFOR).

FFK me pako të ndihmës emergjente nga mjetet vetanake

0
Federata e Futbollit e Kosovës që nga fillimi i paraqitjes së pandemisë Covid-19 në vendin tonë është zotuar se do të jetë...

Akuzat për korrupsion, vjen reagimi zyrtar i Barcelonës

0
Barcelona ka lëshuar një komunikatë të shkurtër si reagim ndaj çdo deklarate ish zëvendëspresidentit Emili Rousaud, që në një intervistë të fundit...

Tërnava fton liderët politikë për unitet dhe të punojnë në interes të popullit

0
As këtë të premte nuk është falur xhumaje në asnëj xhami të Kosovës. Kjo si masë parandaluerse për përhapjen e COVID-19.

Bordi i Përkohshëm shkarkon kryeshefin dhe zyrtarin financiar në Postën e Kosovës

0
Bordi i Përkohshëm  i Postës së Kosovës ka shkarkuar Kryeshef Ekzekutiv të Postës së Kosovës, Shefqet Avdija,  dhe zyrtarin kryesor Financiar të...

Goditet për vdekje një motoçiklist në Gjilan

0
 Prokuroria Themelore në Gjilan, ju njofton se sot, më 10 prill 2020, rreth orës 12:10 minuta, në Gjilan, ka ndodhur një aksident...

Prokuroria ngre aktakuzë ndaj Kusari-Lilës, Besim Beqajt, Rashiqit, Dardan Gashit e disa të tjerëve

0
Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë kundër 19 personave, përfshirë zyrtarë e ish-zyrtarë të lartë politikë për veprën penale “keqpërdorimi i...