Sonte rikthehen emocionet e Evropa Ligës, këto ndeshje janë në program

Pas me shumë se 5 muajve pezullim sonte në aksion rikthehet Liga e Evropës me katër duele mjaftë interesante.

Ishte mesi i muaj mars kur u vendos që të pezullohen të gjitha takime e mbetura shkak i koronavirusit që pushtoi botën.

UEFA ishte e vendosur për vazhduar aty ku ka mbetur dhe ky edicion i kësaj gare do të përfundoj në fund të muajit gusht.

Më poshtë keni ndeshjet që do të zhvillohen sonte.

Ora 18:55

Copenhagen – Basaksehir

Wolfsburg – Shakhtar Donetsk

Ora 21:00

Inter – Getafe

Manchester United – LASK.