Reali publikon listën e lojtarëve për Superkupën e Evropës (Foto)

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve që do të udhëtojnë për Shkup në Superkupën e Evropës.

Los Blanocs do të luajnë ndaj Manchester Unitedit dhe nuk do ta kenë aspak të lehtë.

Nisur nga kjo në listën e lojtarëve trajneri Zinedine Zidane ka ftuar edhe Cristiano Ronaldon, transmeton Telegrafi.

Superkupa luhet me 8 gusht (nesër) në Philip II Arena, Shkup.

Ndërsa më poshtë keni listën e plotë: