Rasti i tretë me COVID-19 te Barcelona

Jordi Kardoner, nënkryetari i parë i Barcelonës, është personi i tretë në klub që ka dalë pozitiv në koronavirus.

COVID-19 vazhdon të prek zyrtar të kampionëve të La Ligas.

Në Spanjë raportohet se me COVID-19 është infektuar edhe Jordi Kardoner, përcjell lajmi.net.

Para tij, Ramon Canol, drejtor i shërbimet mjekësor të Barcelonës dhe Jose Antoni Gutierrez, mjeku i ekipit të hendbollit.

Kujtojmë me COVID-19 janë prekur një numër i madh i futbollistësh./