Rashica i kthehet rrugës së golave – i pari pas pauzës së Covid-19

Milot Rashica ka gjetur rrugën e golit.

Werder Bremen po bën një lojë të shkëlqyer kundër Koln, dhe aktualisht është në epërsi me rezultatin 3:0, shkruan lajmi.net.

Në listën e realizatorëve në këtë ndeshje u regjistrua edhe ylli kosovar, Milot Rashica.

Ai shënoi golin e dytë për skuadrën e tij, kur po luhej minuta e 27’ e ndeshjes.

Ky është goli i parë i Milot Rashicës në vitin 2020 me Bremen.

Goli i Rashicës: World Football@GJavoini

Werder Bremen vs FC Koln 2 : 0 Rashica Goal 27.06.2020

Embedded video

Twitter Ads info and privacySee World Football’s other Tweets