Lojtarët e Real Madrid të ftuar për ndeshjen kundër Man Cityt

Real Madrid ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Manchester Cityt.

Të mërkurën me fillim nga ora 21:00, në ‘Santiago Bernabeu’ Real Madrid dhe Manchester City takohen në 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve.

Zinedine Zidane, në këtë sfidë nuk do të mund të llogarisë në të lënduarin Eden Hazard.

Belgu pritet të mungojë në tërë pjesën e mbetur të sezonit, që natyrisht është një humbje e madhe për Real Madrid.

Lista e lojtarëve të ftuar nga Zinedine Zidane: