Kryeministri Hoti rezulton pozitiv me koronavirus

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka rezultuar pozitiv me virusin korona.

Hoti ka njoftuar se sot e ka bërë testin për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv.

Ai ka thënë se “Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.”