Formacionet zyrtare: Manchester City – Olympique Lyon

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Olympique Lyon.

City synon fazën gjysmëfinale, në një ndeshje ku shihet favorit i lehtë përballë Lyon, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Manchester City  dhe Lyon do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave.