Formacionet zyrtare: Juventus – Barcelona

Juventus – Barcelona vihen përballë në një ndeshje që pritet të jetë shumë interesante, e vlefshme për xhiron e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

 

‘Zonja e Vjetër’ në këtë ndeshje nuk do të mund të llogarisë në Cristianp Ronaldon, që ka dalë i infektuar me COVID-19.

Kjo ndeshje fillon nga ora 21:00, dhe tashmë janë bërë zyrtare formacionet e dy skuadrave.

Formacionet zyrtare:

Juventus:

Barcelona: