Çiftet komplete të shortit të Ligës së Kampionëve

Janë zbuluar tetë çiftet e shortit të Ligës së Kampionëve.

Më poshtë i keni ndeshjet komplete, ku spikat super-sfida mes Barcelonës dhe PSG-së, përcjellë “Lajmi.net”.

Sevilla-Leicester
PSG-Barcelona
Leverkusen-Atletico
Porto-Juventus
Bayern-Arsenal
Benfica-Dortmund
Real Madrid-Napoli
Man City-Monaco

Ndeshjet e para do të luhen më 14 dhe 15 shkurt, ndërsa ato të dyta më 21 dhe 22 shkurt.

Ndërkohë ndeshjet e kthimit do të zhvillohen më 7 dhe 8 mars të parat dhe të dytat më 14 dhe 15 mars.