“Gjelbërimi i egër i Prishtinës” (Video)

0
https://www.youtube.com/watch?v=AI9SAlQACC0 “Gjelbërimi i egër i Prishtinës” Trotuaret e Prishtinës në shumë raste nuk kanë nevojë për gjelbërim, por për mirëmbajtje të tyre. Bari i rritur, i pa...

Ky Imam merr befasinë më të madhe në jetë! (Video)

0
Ky imam ka marrur një dhuratë të paparë, pasi e kishte mbaruar leximin e Kur'anit në xhaminë ku ai ligjëronte. Dhurata, e mbështjellë në disa...

Ishte aty për ta “demaskuar” shefen e CIA-s, analisti tërhiqet zvarrë (Video)

0
Shefja e CIA-s Gina Haspel deshmoi për më tepër se pesë orë në seanca të hapura dhe të mbyllura përpara Komisionitë të Inteligjencës së...

Hasan hajduti dhe mësuesja Tylaj (VIDEO – Tregim i bukur)

0
Një tregim që shpesh bëhet realitet. Mos i mbyllni dyert e mirësisë sepse të mirat tuaja do të shpërblehen. Edukatorët e brezave të ardhshëm janë...

Ja pse nuk duhet assesi të leni shishe uji në veturë (Video)

0
Lënia e shisheve të ujit në veturë mund të përcillet me rrezik të madh për pasagjerin dhe veturën, e sidomos gjatë ditëve të nxehta. Në...

Kjo fabrikë në Kajro punëson vetëm persona me Sindromën Down dhe rezultatet… (Video)

0
Kjo fabrikë e prodhimit të biskotave nuk është si të tjerat, pasi ajo ofron biskota shtëpie të përgatitura me dashuri dhe përkushtim nga punëtorët...

VIDEO – Vogelushja ua tregon shoqeve këmbën e re, reagimi ishte i mrekullueshëm

0
Një vajzë 7 vjecare ja befasuar shoqet e saj të shkollës kur u paraqit me këmbën e saj prostetike. Vogëlushja e quajtur Anu, e cila...

Fëmijët që luajnë me mbetjet e bombave (Video Shqip)

0
Është e paparamendueshme që një fëmijë të përballat me të tilla sfida. Në vend të topit dhe argëtimit, ata mbledhin bombat. Ato shërbejnë si dëshmi....

Shfaqja Bordel Balkan

0
https://www.youtube.com/watch?v=nSSwMHcsDQo Sokol Plakolli është aktor i Teatrit Kombëtar, i cili tash e disa ditë është në grevë për të kundërshtuar disa nga veprimet e TK....

Një buzëqeshje nuk ju varfëron – Mesazh nga nëna e djalit me aftësi të...

0
"Askush pervec atyre qe e kane provuar nuk mund ta besoj zemren e nje prindi qe ka femijen e semure", shkruan ne nje leter...

Artikujt e fundit