Titanic – Këto janë pamjet nga thellësia e Detit (VIDEO)

0
https://www.youtube.com/watch?v=6lNBRVa4DQM Historia e Titanikut Titaniku, anija më luksoze e asaj kohe, është bërë e pavdekshme jo vetëm në sajë të mbytjes tragjike, por dhe për faktin...

Pamje mahnitese te Stambollit te realizuara me dron

0
Nje pilot - dron ka realizuar pamje spektakulare te njerit prej qyteteve me te bukura ne Turqi. Si qytet i rreth 15 milion banoreve, Stambolli...

Emocionuese – Qëllimi i jetës (Video)

0
Kjo video është fshirë 7 herë nga kanalet e YouTube-se për shkak të presionit të madh që ka pasur kanali nga ana e sionistëve...

EMISIONI FJALA, INTELEKTUALËT NË MBËSHTETJE TË LOGOS-A

0
https://www.youtube.com/watch?v=pwlS8VxLYGQ

Dokumentar mbi jetën e Muhammedit A.S.

0
“Ditën kur të njoha” është dokumentari në gjuhën shqipe me personalitete të ndryshme shqiptare, që tregojnë mbi jetën e Pejgamberi të fundit të njerëzimit...