Qesharake: Kështu reagon bebi kur e sheh babain komplet ndryshe në pak sekonda (VIDEO)

0
Si reagojne femijet ndaj ndryshimeve te dukshme dhe te atyperatyshme? Nese doni te qeshni me ze, shikojeni videon deri ne fund, se si bebeja reagon...

Nata e fundit në Tiranë

0
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=TRfZfrqkOHc]

Vedati, Ermali dhe Arifikmeti e mbeshtësin Shkëndijën me këtë klip

0
"Shkëndija, jemi me ty", është titulluar klipi më i ri i realizuar nga humoristët e Kosovës, Maqedonisë dhe Shqipërisë, ku shihen duke bërë "strategji" për...

Burri i dy grave dhe drejtësia që i shkoi huq

0
U martua një burrë me dy gra dhe mundohej që të ishte i drejtë me to në cdo gjë...ama në cdo gjë... Deshi Zoti që...

Tani që gratë saudite ngasin veturat, Coca Cola ua bën këtë reklamë… (Video)

0
Para disa javësh vërshuan lajmet në internet se Mbretëria Saudite i ka lejuar gratë që të ngasin vetura (pasi marrin patent shoferin, kuptohet). Ky lajm...

Udha e shkronjave të Kur’anit – Mësimi i 12 (Video)

0
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2HAHStmUI2E]

Udha e shkronjave të Kur’anit – Mësimi i 9 (Video)

0
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rBGw4tt00MY]

Barcaleta: Sot kam mysafirë

0
Policia po vjen te akuzuari cili është në arrest shtëpiak për ta dërguar në gjykatë. Tipi del në dritare: “Nuk mundem sot se kam mysafirë”./Mesazhi/

Si e zmadhuan problemin e radikalizmit fetar mediat e huaja?

0
Një raport i publikuar nga Instituti Norvegjez për Çështje Ndërkombëtare kritikon trajtimin mediatik të radikalizimit ne Kosovë, dhe pohon se çështja është zmadhuar dhe...

10 Hotelet e rekomanduara në Meke

0
https://youtu.be/sl9sBWe7y3c Keto janë 10 Hotelet me frekuantuara në Meke 1.Hajatt Regency 2.Dar Al Tawhid International Makkah 3.Raffles Makkah Palace 4.Hilton Suites Makah 5.Al Safwah Towers Hotel - Dar Al Ghufran 6.Makkah...