Ozil me rrogë të madhe te Barcelona

0
Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil është objektiv i klubit katalan për vitin 2018. Mesut Ozil ka një kërkesë të lartë për rrogë te Barcelona. Mesfushori i...

Renditja e re nga FIFA: Ja ku gjenden Kosova e Shqipëria

0
Kosova dhe Shqipëria janë ngjitur për nga 9 pozita secila në renditjen e re nga FIFA. Shqipëria ka rikuperuar 9 pozicione në renditjen e fundit...

A do të largohet Messi nga Barcelona? Flet Dybala

0
Paulo Dybala është pyetur për mundësinë e largimit të bashkëkombësit të tij, Lionel Messi nga skuadra e Barcelonës. Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala nuk beson...

PSG “shkatërron” Celticun, Bayerni fiton ndaj Anderlechtit

0
PSG ka mposhtur Anderlechtin me rezultat 7-1 në ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Golat për francezët i shënuan dy Neymar,...

Atletico mposht Romën

0
Ekipi i Diego Simeones fitoi me rezultat të pastër, 2:0. Atletico Madridi ka mposhtur Romën në “Wanda Metropolitano”.Ekipi i Diego Simeones fitoi me rezultat të...

Juventusi barazon me Barcelonën, Sportingu shpreson

0
Sfida italiano-spanjolle u mbyll pa gola, 0:0. Juventusi ka barazuar me Barcelonën në Torino.Sfida italiano-spanjolle u mbyll pa gola, 0-0. Pavarësisht rasteve të dy eipeve, asnjë...

Juventus – Barcelona, formacionet e mundshme

0
Juventusi sot do të përballet me Barcelonën në kuadër të fazës së grupeve, në një ndeshje që vlen kalimin në fazën tjetër. Juventusi ka tubuar...

Arsenal mposht Barcelonën për përforcimin nga Bundesliga

0
Daily Mail shkruan se Gunners kërkojnë blerjen e yllit gjerman, i kërkuar edhe nga Barcelona dhe Juventus. Arsenal dëshiron t’i befasojë kundërshtarët duke filluar bisedimet...

Emërohen 50 lojtarët për formacionin e vitit 2017

0
UEFA ka publikuar emrat e 50 futbollistëve të cilët do të kandidojnë për formacionin e vitit 2017. Mbështetësit e futbollit kanë mundësi të votojnë për...

Liverpooli barazon me Sevillën

0
Liverpooli dhe Sevilla kanë barazuar 3-3 në ndeshjen e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Golat për anglezët i shënuan...