Dembele drejt Barcelonës

0
Ousmane Dembele në 48 orët e ardhshme pritet të jetë futbollist i Barcelonës. Kështu së paku raportojnë mediat gjermane. Talenti francez është parë mbrëmë duke...

Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri (Foto)

0
Real Madrid kërkon një përforcim të ri. Qendërmbrojtësi i Ajaxit, Davinson Sanzhez është objektiv i Los Blancos. Kolumbiani ka qenë i lidhur me një kalim në...

Real Madridi dhe Barcelona që nga viti 2013 kanë harxhuar 1 miliard euro së...

0
Dy klubet më të mëdha në botë, Real Madrid dhe Barcelona, janë më të mëdhatë edhe për nga shpenzimet në afatet kalimtare. Të dy klubet...

Përforcimi i ri i Barcelonës prezantohet të enjten (Foto)

0
Paulinho do të prezantohet nga Barcelona të enjten. Jose Paulo Becerra Maciel Junior, i njohur si Paulinho është zyrtarisht futbollist i ri i Barcelonës. Ai është...

Barcelona – Mahrez, lajmi i fundit nga Anglia

0
Riyad Mahrez nuk është më objektiv i Barcelonës. Barcelona ka refuzuar mundësinë e transferimit të Riyad Mahrez nga Leicester City. Mediat angleze raportojnë se klubi katalan...

Shkëndija me video thumbuese për Milanin që i rrëmben zemrat e shqiptarëve (Video)

0
Shkëndija ka publikuar një video në faqen zyrtare të klubit, ku ka ironizuar me Milanin dhe madhështinë e klubit Rossoner. Duke mos mohuar asnjëherë nivelin...

E pabesueshme çfarë ka ndodhur në futbollin gjerman (Foto)

0
Ndeshja e vlefshme për Kupën e Gjermanisë, që vazhdon të jetë 0:0, u ndërpre për shkak të zënkave mes tifozëve rivalë në tribuna. Ndeshja mes...

Milan me super përforcim nga Bayern Munich (Foto)

0
Renato Sanchez mund të transferohet në Milan. Milan është duke menduar të paraqes ofertë të re për mesfushorin e Bayern Munichut, Renato Sanches. Mediat italiane raportojnë...

Ky është pasardhësi i Neymar te Barcelona

0
Sipas “Sport”, Barcelona ka arritur marrëveshjen me Borussia Dortmund për Ousmane Dembele. Katalansit, gjithmonë sipas medias spanjolle, do të paguajnë 100 milionë euro për...

Ibrahimovic brenda 24 orëve kthehet te Manchester United për t’i filluar stërvitjet

0
Zlatan Ibrahimovic pritet të kthehet te Manchester United, brenda 24 orëve të ardhme dhe do të fillojë stërvitjet. Suedezi është ende jashtë fushave shkaku i...