Liverpooli me super-transferim për 60 milionë euro (Foto)

0
Liverpooli është pranë një transferimi të madh. Klubi anglez është afër transferimit të mbrojtësin Virgil van Dijk. “The Reds” kanë bërë gati 60 milionë euro për...

​Zidane tregon nëse Ronaldo luan nesër ndaj United

0
Zinedine Zidane ka thënë se Cristiano Ronaldo është gati dhe mund të luajë nesër ndaj Manchester Unitedit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka gëzuar...

Reali ofron 85 milionë dhe një super mesfushor për Dybala (Foto)

0
Real Madrid ka hyrë seriozisht në garë për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala Drejtuesit e Real Madridit janë duke tentuar që të shfrytëzojnë interesimin e...

Galatasaray e do Asamoahan, por Juve heziton ta shes

0
Raportimet e fundit nga Italia bëjnë të ditur se gjiganti turk Galatasaray e dëshiron në radhët e veta Kwadwo Asamoahan, por Juventusi heziton ta...

Zyrtare: Vendimi i fundit i Monacos, konfirmon largimin e Mbappes

0
Monaco e ka bërë një lëvizje të papritur në afatin kalimtar. Klubi francez ka nënshkruar me sulmuesin Rachid Ghezzal. Ai ka nënshkruar deri më 2021, konfirmon...

UEFA me vendim të madh për tifozët që do ta shohin ndeshjen Real Madrid...

0
UEEFA dhe Federata e futbollit të Maqedonisë (FFM), rikujtojnë të gjithë dashamirët e futbollit që kanë biletë për të qenë pjesëmarrës në ndeshjes ndërmjet...

Perez: Kurrë nuk do ta shes Ronaldon

0
Cristiano Ronaldo mbetet i rëndësishëm për Real Madridin. Këtë e konfirmon një deklaratë e bërë nga presidenti i Real Madridit, Florentino Perez. Ai ka thënë se...

ZYRTARE: Vjen një largim nga Interi (FOTO)

0
Jonathan Biabiany edhe zyrtarisht është larguar nga Interi. Anësori francez karrierën do ta vazhdojë në Çeki te Sparta Pragë. Biabiany te Sparta do të punojë me...

Bayerni, 60 milionë euro për yllin e Premierligës (Foto)

0
Bayern Munich është gati ta testojë Tottenhamin duke i dërguar një ofertë për yllin e skuadrës. Carlo Ancelotti pas një fillim sezoni jo të mirë,...

Reali publikon listën e lojtarëve për Superkupën e Evropës (Foto)

0
Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve që do të udhëtojnë për Shkup në Superkupën e Evropës. Los Blanocs do të luajnë ndaj Manchester Unitedit...