Shkon në 383 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, ja harta e...

0
Ka shkuar në 383 numri i personave të prekur me koronavirus në Shqiperi. Shifrat e reja janë bërë publike...

Shkon në 22 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri

0
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv në Shqipëri. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga Covid-19 dhe vuante nga...

16 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

0
Ka shkuar në 377 numri i të prekurve në vend nga covid-19. 16 raste të reja, janë regjistruar 24 orët e...

Shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri, ndërron jetë ish-boksieri

0
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë...

Shkon në 20 numri i viktimave nga Covid 19 në Shqipëri

0
Në Shqipëri është regjistruar viktima e 20-të nga koronavirusi. Ka ndërruar jetë në Spitalin e Shkodrës shtetasja me iniciale R.H.

Shqipëria në karantinë totale deri të hënën në mëngjes, tre viktima në 24 orë

0
Dita e sotme vazhdon ta gjejë Shqipërinë të mbyllur. Ashtu si javën e kaluar, nga dita e shtunë ora...

Në Shqipëri 18 të vdekur nga COVID-19, numri i rasteve rritet në 333

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se në Shqipëri numri i personave të vdekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) është...

Ambasada e Shqipërisë në SHBA: Të paktën 9 shqiptarë kanë vdekur nga Coronavirusi

0
Ambasada shqiptare në SHBA ka dhënë informacione për komunitetin shqiptar atje, lidhur me pandeminë e Coronavirusit. Ambasada shkruan se...

Shënohet viktima e 17-të në Shqipëri nga koronavirusi

0
Shkon në 17 numri i personave të vdekur në Shqipëri nga Covid-19. Në spitalin Infektiv ka ndërruar jetë një...

27 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, shkon në 304 numri i të...

0
Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar edhe 27 raste të reja me virusin COVID-19, duke e çuar numrin e përgjithshëm në...

Artikujt e fundit