3 arsye për të veshur fundet e gjata këtë pranverë (Foto)

0
Funde të gjata në pranverë? Po ju lutem! Trendet më të fundit të street style në javën e modës, e thanë me zë të...

Këto janë ushtrimet për të luftuar rrudhat e fytyrës

0
Çfarë bëjmë për të mbajtur një trup të tonifikuar dhe të hollë? I dedikohemi sportit dhe gjimnastikës. E njëjta gjë vlen dhe për fytyrën...

Vjeshtë dhe shami, kjo stinë është kaq e dashur (Foto)

0
Vjeshta është në kulmin e saj dhe moti i mirë që po mban ditët e fundit e shton dëshirën për shëtitje dhe shfrytëzim maksimal...

Kjo është për të gjitha mamatë që u bërtasin fëmijëve!

0
Ditët e sotme procesi i prindërimit ka marrë një tjetër dimension. Sot në edukimin e një fëmije jo vetëm që shuplakat apo të tjera...

Veshja modeste ne Europë, tani rend edhe në dyqanet e njohura

0
Linja e veshjeve per grate muslimane ka marrur hov viteve te fundit, dhe kjo pasi ne Europe gjithnje e me shume vajza te reja...

4 Gjërat që mund të tregojë fytyra për shëndetin tënd (FOTO LAJM)

0
E dini së fytyra shërben si burim kryesor për zbulimin e sëmundjeve? Ajo shërben si hartë për sëmundjen që mbart trupi ynë. Më poshtë ju...

Parandalojeni rënien e flokëve me këto metoda natyrale

0
Rënia dhe problemet me dendësinë e flokëve, janë disa probleme shumë të shpeshta, të cilat i prekin zakonisht femrat.

3 trajtime bukurie me uthull molle që do të ndryshojnë totalisht trupin dhe fytyrën...

0
Uthulla e mollës njihet si lëngu magjik ishëndetit të mirë dhe mirëqenies. Nëse mendoni se uthulla e mollës e ka vendin në kuzhinë, diku...

Ramazani nis pasnesër, a është i sigurt agjërimi për gratë shtatzëna?

0
Çfarë tregojnë studimet për agjërimin në shtatzani? Disa studime tregojnë se agjërimi ka pak ose aspak ndikim tek foshnjat e porsalindura, nënat e të cilëve...

Vaji i kokosit për shëndet dhe bukuri

0
Vaji ose gjalpi i kokosit, siç quhet ndryshe është një produkt me shumë përdorime për bukurinë. Ai është një hidratues natyral perfekt, por jo...