Ky Golf ka më shumë fuqi se një Lambo (VIDEO)

0
Të kesh fuqi të madhe duke qenë një model i profilit të ulët është një recetë që të gjithë e duan. Ky "Golf" e ka...

BMW thyen rekord botëror për driftin më të gjatë (Video)

0
BMW ka thyer rekord botëror për driftin më të gjatë në botë. BMW ka bërë drift 232.5 milje për plot 8 orë, transmeton lajmi.net Makina është...

Renault: taksi robotik deri në vitin 2024 do të bëhet realitet

0
Sipas shefit të Renault, Carlos Ghosn, duhet të zgjidhen vetëm disa shumë probleme ligjore në vitet e ardhshme në mënyrë që taksitë vetë-ngasëse të...

Sa lehtësi Bugatti Chiron arrin shpejtësinë 325 km/h (Video)

0
Do të habiteni se sa shpejt përshpejton kjo veturë. Si pasardhës i Veyron, Bugatti Chiron vjen me motor 8.0-litër W16 i cili prodhon 1,500 KF....

Veturat më të shitura gjatë 2017 (Foto)

0
Dashamirë të veturave sigurisht do të ju interesojë kjo gjë! Sigurisht, keni menduar se në top veturat më të shitura të këtij viti do të...

Tesla i zhgënjen investitorët me Modelin 3

0
Analistët kanë pritur që Tesla do të japë 4,100 copë të modelit elektrik Model 3. Në fakt, në tremujorin e katërt ishin vetëm 1,550. Prodhuesi...

Katër makinat më të mira në vitin 2017 (Foto)

0
Ky vit për nga automobilizmi do të sjellë shumë modele të reja, luksoze dhe me risi shumë të mëdha. Bazuar nga një raport i USN,...

Kjo është marka më e mirë e veturave për vitin 2017

0
Audi, markë luksoze e menaxhuar nga Volkswagen, ofron një linjë të plotë të automjeteve luksoze me performancë të dukshme. Rrënjët e Audi mund të gjurmohen...

Jeep prezanton “bishën” e re Cherokee (Foto)

0
Pak javë përpara Sallonit të Detroitit (14-21 janar), Jeep zbulon Cherokee-n e re. Pa dhënë detaje për motorin, Jeep ka publikuar fotot e “bishës” së...

“Audi” kthen 330 mijë vetura

0
Bëhet fjalë për automjetet e modelit A4, A5 dhe Q5 nga vitet 2011 deri 2015. Ngrohësi shtesë i tyre mund të shkaktojë probleme. Në mbarë...