Gratë muslimane, nuse madhështore (Foto)

0
Në Islam, martesa nuk është dicka "platonike", por është dicka krejtësisht normale, ashtu si vetë jeta e muslimanëve. Për ta mbajtur atë mirë, nuk duhet...

Fehmi Ferati: “Burdushi i blente gazetarët për ta ftuar në emisione”

0
Moderatori televiziv Fehmi Ferati ka zbuluar një detaj që interesant se si “mjeku” popullor Hysri Peçani – “Burdushi” i “blente”  gazetarët për ta ftuar...

Holanda i kthen Etiopisë kurorën e shekullit 18-të

0
Holanda i ka rikthyer Etiopisë një kurorë solemne, që dyshohet e vjedhur dhe që i përket shekullit të 18-të, raporton Anadolu Agency...

Kur e qeshura bëhet virale

0
Sigurisht që ju ka ndodhur të gjindeni në një situatë ku dikush qeshë pa ndalur, dhe ju pa dashje i bashkangjiteni së qeshurës. Edhe...

Superkinezi që zgjidhë rubikonët duke xhongluar (Video)

0
Nga 1.3 miliardë banorë sa ka Kina, cdo ditë na vijnë befasi në të gjitha sferat e jetës. Befasia e fundit e publikuar në...

Filmi “Gjyshi i vetmuar” po e emocionon tërë botën

0
Njerëzit e moshuar, sidomos kur jetojnë vetëm, mund të ndihen të lënë pas dore, sepse të gjithë janë shumë të zënë me jetën e...

Tash e tutje, nuk peshkun nuk e zëmë me grep, por me shalqi! VIDEO

0
Zënia e peshqve do mjeshtri që e zotërojnë vetëm peshkatarët me përvojë. Por falë internetit, truqet e peshkatarëve po dalin në fushë! Kujt i ka...

Turqi, vallëzimet në ajër që të lënë pa frymë

0
Në krahinën turke të Samsunit po mbahet festivali i sporteve ekstreme "Falcon Fest". Në ditën e katërt të tij, kërcyesit "base" bënë një shfaqje...

Kujdes nga aplikacioni që ju plak! Paralajmërimi në SHBA: Pas “Faceapp” qëndrojnë rusët

0
Ai është bërë trend në mediet sociale. Të gjithë postojnë tani në rrjet foto të tyre si do të ishin pas 30...

Syneti që nuk duhet harruar, ide për shkëmbim dhuratash! (FOTO)

0
Ti japim dhurata njëri-tjetrit është synet, dhe dihet që dhurata asnjëherë nuk refuzohet. Ndonjëhere kushtet ekonomike bëjne që dhuratat të jenë më të rralla,...

Artikujt e fundit