Barcelona – Olympiacos, formacionet me mungesa

Barcelona nuk do të jetë e kompletuar në ndeshjen kundër Olympiacosit.

Barcelona ndeshet sonte me Olympiacosin në Ligën e Kampionëve.

Lionel Messi me shokë kërkojnë fitoren e tretë të njëpasnjëshme duke iu afruar kualifikimit për në fazën eliminatore të garës.

“Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Barcelona nuk do të jetë e kompletuar pasi do të luajë në mungesë të dyshes së lënduar, Ousmane Dembele dhe Jordi Alba.