Atdhe Nuhiu firmos me klubin e APOEL

Sulmuesi i Kosovës, Atdhe Nuhiu sot dhe zyrtarisht do të jetë futbollist i klubit nga Qipro, Apoel Nicosia.

Sulmuesi ynë ka firmosur kontratë 2 vjeçare me kubin e APOEL, ku edhe sot u prezantua zyrtarisht, shkruan IndeksOnline

Lajmin për transferimin e tij e ka bërë të ditur vet klubi i Apoel përmes një postimi zyrtar në “Twitter”.

Kujtojmë se Nuihu te klubi i ri do ta bartë fanellën me numrin 9’të.