Tre yjet e Chelseat mund të humbin Kupën e Botës

Sipas një analize nga mediat angleze, mbrojtësit Gary Cahill e David Luiz dhe sulmuesi Alvaro Morata, mund të humbin Kupën e Botës.

Chelsea nuk po kalon sezon aspak të mirë.

Futbollistët kryesorë janë jashtë formës dhe kjo mund t’ju kushtojë jo pak, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas një analize nga mediat angleze, mbrojtësit Gary Cahill e David Luiz dhe sulmuesi Alvaro Morata, mund të humbin Kupën e Botës.

Forma aspak e mirë ka bërë që Anglia, Brazili e Spanja të marrin parasysh edhe opsionet tjera, pasi që futbollistët nuk kanë treguar performancë të lartë këtë sezon.

SHPËRNDAJE