Sturridge transferohet në Turqi

Daniel Sturridge është transferuar në Turqi.

Daniel Sturridge është futbollist i ri i Trabzonspor në Turqi.

Ish futbollisti i Liverpoolit u largua nga Anfield pas skadimit të kontratës me Reds dhe ka vendosur ta vazhdojë karrierën në elitën e futbollit turk, përcjell lajmi.net.

Trabzonspor ka zyrtarizuar transferimin e tij me një postim në rrjetet sociale. 

Trabzonspor Kulübü@Trabzonspor

Trabzonspor’a hoş geldin @DanielSturridge!

View image on Twitter
SHPËRNDAJE