Ronaldo me lajm fantastik për tifozët e Real Madridit

Cristiano Ronaldo është rikuperuar nga lëndimi.

Cristiano Ronaldo është i gatshëm për lojë.

Një çarje e rrezikshme në fytyrë gjatë fitores së thellë ndaj Deportivo La Corunas ia kishte pamundësuar sulmuesit anësor të stërviste me rregull gjatë kësaj jave, por tani ai është i plotësisht i gatshëm të rikthehet në dispozicion të Zinedine Zidane.

Megjithatë, Real Madridi pritet të jetë pa Dani Ceballos dhe Jesus Vallejo, pasi ata munguar përsëri në stërvitje.

SHPËRNDAJE