Reali një hap drejt çerekfinales

Real Madridi ka fituar ndeshjen e parë ndaj Napolit.

Madrilienët i kanë mposhtur italianët 3:1 në “Stamford Bridge”.

Mysafirët kaluan në epërsi me golin shumë të bukur të Lorenzo Insignes.

Megjithatë, vendësit e bënë rikthimin e madh, me golat e Karim Benzema, Toni Kroos dhe Casemiro.

SHPËRNDAJE