“Mercedes” prezanton makinën më luksoze që e keni parë ndonjëherë

nterieri i kësaj makinë të lë të mendosh që je në një dhomë luksozë të një hoteli.

“Mercedes” ka prezantuar makinën “Maybach Ultimate Luxury SUL”, dhe nuk është si të tjerat makinat që keni parë më herët.

Kjo makinë e ka kaluar kufirin e një makine luksoze, madje në të mund edhe të ngrohni qaj dhe ta pini atë, raporton “Unilad Tech”, transmeton lajmi.net.

E përbërë prej luleve, jastekeve dhe të gjitha gjërat e tjera, kjo makinë do ju befasoj me detajet e saj.