Ky klub e dëshiron Untitin

Samuel Umtiti ka ofertë për largim nga Barcelona.

Mbrojtësi francez ka qenë një prej futbollistëve më të mirë të ekipit katalan në sezonin ku skuadra triumfoi në Copa del Rey dhe La Ligë.

“Sport.es” raporton se Manchester United vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e tij.

Umtiti ende nuk e ka konfirmuar qëndrimin e tij te Barcelona për sezonin e ri.