Ja si reagojne njerezit qe takojne nje femije qe ka te ftofte (VIDEO)

0

Cfare do te benin njerezit ne Oslo te Norvegjise poqese se do te takonin ne rruge dhe ne te ftohte nje femije pa xhup, i cili ka nevoje per xhupin e tyre?

Pergjigjen, fatmiresisht mbrelenese, e gjeni ne videon  e meposhtme.

Por, ka edhe dicka… Krijuesit e videos kane vene nje pyetje retorike: A doni te ndihmoni femijet e Sirise qe kane te ftohte vazhdimisht? Nese po, thuhet ne video, kontribuoni ne adrese, perfundon mesazhi.

 

PËRGJIGJU