Formacionet zyrtare: Juventus – Man Utd

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes derbi të Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Manchester United.

‘Zonja e Vjetër’ në shtëpi pret gjigantin anglez, Manchester United.

Ndeshja mes Juventusit dhe Manchester Unitedit fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Juventus:

Manchester United: De Gea; Young, Smalling, Lindelöf, Shaw; Matic, Pogba, Herrera; Lingard, Alexis, Martial.

SHPËRNDAJE