Formacionet zyrtare: Juventus – Ajax

Juventus – Ajax pritet të jetë një përballje për t’u mos u humbur në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Pas barazimit 1:1 në ndeshjen e parë, gjysmëfinalisti do të përcaktohet në Torino, në ndeshjen e kthimit.

Ndeshja mes Juventusit dhe Ajax fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare: Juventus – Ajax

SHPËRNDAJE