Formacionet zyrtare: Barcelona – Man Utd

Barcelona synon të ruajë rezultatin e ndeshjes së parë çerekfinalen në përballjen e ‘Camp Nou’ kundër Manchester United.

Katalanët që kanë fituar 0-1 në ‘Old Trafford’ në ndeshjen e parë, do të kërkojnë kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, duke kërkuar rezultat pozitiv edhe në ‘Camp Nou’.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Manchester United fillon nga ora 21:00.

SHPËRNDAJE