Formacionet e super ndeshjes: PSG – Real Madrid

Paris Saint-Germain dhe Real Madrid ballafaqohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid është mysafir i Paris Saint-Germain në ndeshjen e madhe të sotme në Ligën e Kampionëve.

Të dyja skuadrat kanë mungesa për shkak të lëndimeve, përfshirë suspendimin e Neymarit te skuadra vendase.

Mediat franceze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell lajmi.net.

PSG: Navas, Meunier, Kimpembe, Silva, Bernat, Marquinhos, Gueye, Verratti, Sarabia, Di Maria, Icardi.

Real Madrid: (4-3-3): Courtois; Carvajal, Militao, Varane, Mendy; Casemiro, Kroos, James; Vazquez, Junior, Benzema.