Emery largon futbollistin nga PSG

Aventura e Kurzawas te PSG është drejt mbylljes.

Forma e mbrojtësit të majtë sipas shtypit francez nuk është ai i kerkuar nga drejtuesit ndaj dhe lojtari i ardhur në 2015 nga Monaco pritet të largohet në fund të sezonit aktual.

Kurzawa ka luajtur 16 ndeshje në Ligue 1 dhe 5 në Champions League por pavarësisht se nuk ka bindur Emery për shërbimet e 25-vjeçarit janë interesuar Barcelona dhe Tottenham dhe në verë duhet të paguajnë të paktën 30 milionë euro për shërbimet e tij

SHPËRNDAJE