Elvis Naçi në Top Channel, shquhet për ligjërimin e tij (Video)

Imami i xhamise se Tabakëve në Tiranë, i njohur ndër ndjekësit edhe si “imami dixhital” ka ndarë sot me ndjekesit e tij ne rrjetet sociale edhe një intervistë në Top Channel.

Në emisionin “Wake Up” me Eno Popi, imami Elvis Naçi preku shume tema të cilat u shtuan nga gazetarët dhe të ftuarit në studio.

Ndërsa imami si gjithnjë u shqua për qetësinë e tij, të cilën nuk e lanë pa e vërejtur edhe ndjekësit e emisionit live në Facebook.

Shikojeni emisionin në videon e mëposhtme! /MESAZHI/