E përplasi treni, humb jetën 16-vjeçari në Durrës

Humb jetën 16-vjeçari në Durrës.

16-vjeçari i cili u përplas nga treni në Durrës ka humbur jetën.

Sipas dëshmitarëve 16-vjeçari S.K ka qenë me kufje në vesh dhe nuk e ka dëgjuar trenin.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të stacionit të trenit në Durrës paraditen e sotme.

SHPËRNDAJE