VIDEO – E qeshura e këtij fëmije është thjeshtë virale!

Te qeshurat e femijeve e zbukurojne jeten e prinderve, po jo vetem! Te qeshurat e ketij femije jane aq te dashura, sa qe zyrtarisht...

Video që po thyen rrjetin: Mësoni o njerëz nga kjo rosë se si kalohet...

Kjo video po bën xhiron e rrjetit. Ajo tregon një rosë, e cila kalon vijat e bardha së bashku me 11 të vegjlit e saj. Kalimtarët...

Njeri apo alien? (Video)

Ky njeri ka nje aftesi te pazakonte. Pothuajse cdo gje metalike kapet per kokes se tij. Ai e zbuloi kete super-aftesi kur ishte vetem 7...

Një fëmijë nga i cili mësojmë shumë

Janë qenie pa sherr, pa inate dhe totalisht të sinqertë, dhe kjo vazhdon derisa ti mësojnë sherret nga më të rriturit. Por nëse të rriturit...

Indi, miu “hëngri” mbi 16 mijë euro në një bankomat

Policia e Indisë ka njoftuar se të paktën një mi në verilindje të Indisë është futur në bankomat përmes një vrime në pjesën e...

Komike – 20 këshilla si të përgatiteni për të pasur fëmijë

  Vendosni alarm për çdo dy orë. Alarmi duhet të jetë mjaft i zhurmshëm, aq sa të dëgjojnë krejt fqinjët tuaj, dhe duhet të...

Ata që kanë lindur pas vitit 2000, nuk i kuptojnë dot këto foto!

Nga video kasetat e dëmtuar e deri të floppy disqet e gërvishtura, imazhet e shkrepura të disa gjësendeve që fëmijët që kanë lindur pas...

Foto të mrekullueshme – Fëmijë që flenë kudo!

Fëmijët mund të flenë kudo. Hidhni një sy këtyre fotove për të parë se çfarë nënkupton ky konstatim. Fotografite e mbledhura nga Bored Panda tregojne...

Kur mungon njëri puntorë në Kosovë (Video Komike)

Se si punohet në Kosovë, e dinë ata që provohen me punëtorë, e posaqërisht me ata të sektorit publik. Videoja e mëposhtme komike tregon situatë...

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
174AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Liburni e fiton Kupën e Kosovës në futsall

Liburni ka fituar kupën e Kosovës për herë të tretë në histori. Skuadra gjakovare mposhti Prishtina 01 me rezultat...

Punonjësit e linjave të autobusëve me plis në kokë festojnë Pavarësinë

11-vjetori i Pavarësisë së Kosovës u festua në forma të ndryshme në Kosovë. Edhe pse në punë stafi i...

Në 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, qytetari shëtit në veri me flamuj kombëtarë

Një ngjarje jo e zakontë është shënuar sot paradite në Ditën e Pavarësisë në veri të Mitrovicës. Një person...

Kështu festohet Pavarësia. Në xhaminë e Kraishtës dhurohen 175 doza gjak

11 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës është festuar më ndryshe në komunën e Lipjanit. 175 doza gjak...

Solari me deklaratë pas humbjes nga Girona

Santiago Solari është deklaruar pas humbjes nga Girona. Trajneri i Real Madridit, Santiago Solari, duket...

PSG detyrohet ta shet Neymarin

Paris Saint-Germain mund të jetë i detyruar që të bëjë disa ndryshime të mëdha në verë.

Zimbabve, nga miniera e përmbytur nxirren 24 kufoma

 Ekipet e shpëtimit kanë nxjerrë kufomat e 24 minatorëve të vdekur nga miniera e përmbytur në Zimbabve, raporton Anadolu Agency (AA).