3.3 milionë euro në “xhep” të Skënderbeut

0
Skuadra nga Shqipëria, Skënderbeu i Korçës ka siguruar kualifikimin për në fazën e grupeve të Europa Ligës, shkruan IndeksOnline. Përveç kualifikimit në “Elbasan Arena”, klubit...

Skenderbeu zyrtarisht ne fazen e grupeve

0
Klubi Skenderbeu eliminon Dinamon e Zagrebit. 0 me 0 eshte rezultati i lojes qe ju desh klubit per tu kualifikuar ne fazen e dyte. Ndeshja...

Skënderbeu – Dinamo Zagreb, rezultati i pjesës së parë

0
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Skënderbeu – Dinamo Zagreb. Pjesa e parë e zhvilluar në ‘Elbasan Arena’, nuk ka sjellë asnjë gol, edhe...

Ronaldo zgjidhet “Lojtari i Vitit” nga UEFA

0
Cristiano Ronaldo ka fituar një tjetër çmim nga UEFA në tërheqjen e shortit të Ligës së Kampionëve dhe shpërblimin e më të mirëve të...

Portieri i sezonit në Ligën e Kampionëve (Foto)

0
Gianluigi Buffon u zgjodh portieri i sezonit në Ligën e Kampionëve. Italiani këtë çmim e mori fal kualifikimit të skuadrës së tij, Juventus në...

Zyrtare: Kompletohen grupet në Ligën e Kampionëve

0
Është tërhequr shorti për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve për sezonin 2017/18, shkruan IndeksOnline. Të gjitha ekipet kanë mësuar grupet se ku do...

Këto janë klubet që do të luajnë në fazën e grupeve të Ligës së...

0
Liverpooli është rikthyer të luaj në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve pasi eliminoi Hoffenheimin me rezultat të përgjithshëm 6-3. Përveq skuadrës angleze një...

U zyrtarizua: Kosovari në Premierligën Angleze (Foto)

0
Florent Hadërgjonaj edhe zyrtarisht është futbollist i Huddersfield Town. Mbrojtësi nga Deçani është transferuar në formë huazimi me të drejtë blerje në fund të sezonit. Skuadra...

Barcelona kërkon futbollistin e Chelseas

0
Barcelona po mundohet ta gjej zëvendësuesin e Neymar, duke kërkuar në shumë klube të mëdha evropiane. Sipas The Time, skuadra spanjolle është në kërkim të...

Sot bisedimet përfundimtare për Coutinhon

0
Dita e sotme do të jetë përfundimtare për fatin e Philipp Coutinho. Drejtuesit e Barcelonës dhe ata të Liverpoolit do të mbajnë takim sy më...

Artikujt e fundit