Reali ofron 85 milionë dhe një super mesfushor për Dybala (Foto)

Real Madrid ka hyrë seriozisht në garë për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala Drejtuesit e Real Madridit janë duke tentuar që të shfrytëzojnë interesimin e...

Galatasaray e do Asamoahan, por Juve heziton ta shes

Raportimet e fundit nga Italia bëjnë të ditur se gjiganti turk Galatasaray e dëshiron në radhët e veta Kwadwo Asamoahan, por Juventusi heziton ta...

Zyrtare: Vendimi i fundit i Monacos, konfirmon largimin e Mbappes

Monaco e ka bërë një lëvizje të papritur në afatin kalimtar. Klubi francez ka nënshkruar me sulmuesin Rachid Ghezzal. Ai ka nënshkruar deri më 2021, konfirmon...

UEFA me vendim të madh për tifozët që do ta shohin ndeshjen Real Madrid...

UEEFA dhe Federata e futbollit të Maqedonisë (FFM), rikujtojnë të gjithë dashamirët e futbollit që kanë biletë për të qenë pjesëmarrës në ndeshjes ndërmjet...

Perez: Kurrë nuk do ta shes Ronaldon

Cristiano Ronaldo mbetet i rëndësishëm për Real Madridin. Këtë e konfirmon një deklaratë e bërë nga presidenti i Real Madridit, Florentino Perez. Ai ka thënë se...

ZYRTARE: Vjen një largim nga Interi (FOTO)

Jonathan Biabiany edhe zyrtarisht është larguar nga Interi. Anësori francez karrierën do ta vazhdojë në Çeki te Sparta Pragë. Biabiany te Sparta do të punojë me...

Bayerni, 60 milionë euro për yllin e Premierligës (Foto)

Bayern Munich është gati ta testojë Tottenhamin duke i dërguar një ofertë për yllin e skuadrës. Carlo Ancelotti pas një fillim sezoni jo të mirë,...

Reali publikon listën e lojtarëve për Superkupën e Evropës (Foto)

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve që do të udhëtojnë për Shkup në Superkupën e Evropës. Los Blanocs do të luajnë ndaj Manchester Unitedit...

Benitez: Dua të jemi si Leicesteri i 2016-ës

Trajneri i Newscastle United, Rafa Benitez shpreson se klubi i tij mund të arrij titullin e Premier Ligës. Spanjolli dëshiron që të jetë Leicesteri i...

Verona mbushet me talentë shqiptarë

Marash Kumbulla nënshkroi para pak kohësh te Verona, por ai nuk është i vetmi, pasi në këtë skuadër ka edhe disa shqiptarë të tjerë...

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
176AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Pronarët e kiosqeve sërish në protestë, duan anulimin e konkursit

Pronarët e kioskave po protestojnë para Komunës së Prishtinës, duke kërkuar që në seancën e jashtëzakonshme të kuvendit, të anulohet konkursi për...

Ahmeti: Takimi me Mustafën ishte i frytshëm, sot vendosim për koalicionin me AAK-në

Kryetari i Lidhjes Demorkatike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa dhe kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmetit janë takuar në mëngjesin e së...

Coutinho zgjedh numrin e famshëm të fanellës në Bayern Munich

Pak çaste më parë u zyrtarizua edhe huazimi i Philippe Coutinho te Bayern Munich nga Barcelona. ‘Bavarezët’ do të...

Mali i Zi paralajmëron padi ndaj përdorueseve të flamurit shqiptar

Ministria e Kulturës e Malit të Zi do të dorëzojë padi kundër organizatorit të festivalit tradicional popullor “Logu i Tërgajës” në Cem...

Isa Mustafa takohet me Shpend Ahmetin

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, gjendet në një takim me kryetarin e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmetin.

Sot dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki

Federata e Futbollit e Kosovës njofton se sot në orët e pasdites do të dalin në shitje biletat e ndeshjes kualifikuese për...

ZYRTARE: Philippe Coutinho është lojtar i Bayernit

Barcelona dhe Bayern Munich kanë arritur marrëveshje për huazimin e lojtarit Philippe Coutinho te klubi gjerman për sezonin 2019/20.