Barça rrit ofertën për Coutinho: 160 milionë euro

Transferimi i Coutinhos në Barcelonë duket që është çështje ditësh. Sipas ‘The Times’ , Barcelona ka rritur ofertën dhe është e gatshme të paguaj 160...

Barcelona s’ka të ndalur, ofertë për Griezmannin

Katalanasit janë të gatshëm t’i afrojë Atleticos 100 milionë eurodhe njërin midis Dembeles, Gomes apo Deulofeu. Sipas raportimeve të “Don Balon”, Barcelona ka gati planin...

Formacionet e mundshme: Chelsea – Roma

Skuadra e Chelseat sonte pret në shtëpi “Stamford Bridge” klubin e Romës. Ndeshja mes Bluve të Londrës dhe romakëve nis nga ora 20 e...

Bayern Munich me transferim të jashtëzakonshëm nga Chelsea

Bayern Munich po planifikon të bëjë një transferim të bujshëm në janar. Bayern Munich e di se skuadra e tyre është plakur, andaj dëshiron të...

Franca fiton kryendeshjen ndaj Holandës

Franca ka fituar kryendeshjen e grupit A në Eliminatoret për Botërorin “Rusia 2018”, duke mposhtur Holandën si mysafir me rezultat 1 me 0. Të vetmin...

Hysaj e Agolli tejkalojnë problemet fizike – Berisha i infektuar me grip, por pritet...

Nëse stërvitja e diferencuar e Ansi Agollit dhe Elseid Hysajt gjatë paradites së të martës krijoi një ndjenjë të vogël frikë, alarmi ra në...

Sllovenia dhe Anglia ndajnë pikët

Anglia nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim në Slloveni, duke luajtur barazim 0:0 në kuadër të xhiros së...

Zyrtare: Ledri Vula nënkryetar i KB “Z Mobile Prishtina”

Këngëtari Ledri Vula është emëruar si nënkryetar i klubit basketbollistik 'Z Mobile Prishtina'. Kjo është konfirmuar nga kryetari i klubit basketbollistik ‘Prishtina’, Blerand Stavileci në...

Largimi i Behramit, NZZ: Federata e Futbollit të Zvicrës e ka humbur kontrollin

Në rastin e Valon Behramit dhe daljes në pension nga ekipi kombëtar zviceran i futbollit, pyetjet po mbeten pa përgjigje. Ajo që është e...

Ky është goli i zgjedhur si më i bukuri në Premierligë (Video)

Sofiane Boufal është fituesi i çmimit ‘Goli më i mirë i sezonit’ në edicionin 17/18 të Premier League. Ylli i Sauthampton kishte shënuar gol perlë...

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
177AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Skenari serb për “katastrofë humanitare”, veriu i mbushur me mallra ushqimore e ilaçe

“Katastrofa humanitare” e paralajmëruar nga shteti serb në veri të Kosovës, po dëshmohet të jetë vetëm një skenar i radhës. Kjo pasi...

Shpërthim në qendër të Vjenës, 12 të lënduar

Së paku 12 persona kanë mbetur të lënduar nga një shpërthim në qendër të Vjenës. Disa ndërtesa kanë mbetur...

1.65 ton kokainë dhe heroinë trafikohen në Evropë nga shqiptarët

Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda të Shqipërisë kanë qenë pjesëmarrëse dhe kanë luajtur rol aktiv në një tjetër...

Rama: Frika nga drejtësia e ka kthyer opozitën në kamikaze

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka lëshuar sërish akuza për opozitën gjatë fjalimit të mbajtur në bashkinë e Gramshit, për votimet e 30...

Serbia paralajmëron hyrjen masive të mallrave serbe në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq është shprehur sot se qeveria e Serbisë do të fusë mallra serbe në Kosovë – me çdo...

A do ta refuzojnë arabët marrëveshjen për Palestinën, siç e refuzoi Sulltani Osman?

Politikani veteran libanez Walid Joumblatt ka nxjerrë një krahasim ndërmjet reagimit të Perandorisë Osmane ndaj ofertës së themeluesit të Cionizmit Theodor Herzl...

Zhgënjen Patriot Behrami, eliminohet në çerekfinale

Patriot Behrami është mposhtur në çerekfinale nga boksieri Lorenzo Sotomayor me pikë dhe kësisoj ka mbetur pa medalje në Lojërat Evropiane Minsk...