Ousmane Dembele zyrtarisht lojtar i Barcelonës (Foto)

0
Barcelona sapo e ka bërë zyrtare transferimin e Ousmane Dembele. Supertalenti francez i ka kushtuar afro 150 milionë euro skuadrës katalonase. Njoftimi bëhet në faqen...

Short me fat për Skënderbeun, do të luajë përballë serbëve – Milan dhe Arsenal...

0
Është hedhur shorti për fazën e grupeve në Ligën e Evropës. Vëmendja më e madhe e adhuruesve të futbollit ka qenë tek skuadrat Skënderbeu Korçë,...

L’Equipe për Dembelen: Mirësevjen te gjigantët

0
Ousmane Dembele së shpejti do të zyrtarizohet si lojtar i ri i Barcelonës, për pesë sezonet e ardhshme. Udhëheqësit katalanas arritën një marrëveshje për talentin...

Presidenti i Skënderbeut: Nuk i trembemi askujt për fazën grupore

0
Presidenti i Skënderbeut është shprehur shumë i entuziazmuar pas kualifikimit në fazën e grupeve të Europa League. Takaj thotë se ai nuk i trembet asnjë...

Januzaj: Golin e parë do t’ia dedikoj Van Gaalit

0
Futbollisti kosovar, Adnan Januzaj i është bashkuar skuadrës spanjolle Real Sociedad. Pas transferimit në La Liga, Januzaj beson se do të rikthehet ai i vjetri...

Shkëndija luan mirë në Tetovë, Milani kualifikohet

0
Milan ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen e dytë përballë Shkëndijës së Tetovës. Ndeshja e dy skuadrave kuq e zi i takoi asaj...

3.3 milionë euro në “xhep” të Skënderbeut

0
Skuadra nga Shqipëria, Skënderbeu i Korçës ka siguruar kualifikimin për në fazën e grupeve të Europa Ligës, shkruan IndeksOnline. Përveç kualifikimit në “Elbasan Arena”, klubit...

Skenderbeu zyrtarisht ne fazen e grupeve

0
Klubi Skenderbeu eliminon Dinamon e Zagrebit. 0 me 0 eshte rezultati i lojes qe ju desh klubit per tu kualifikuar ne fazen e dyte. Ndeshja...

Skënderbeu – Dinamo Zagreb, rezultati i pjesës së parë

0
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Skënderbeu – Dinamo Zagreb. Pjesa e parë e zhvilluar në ‘Elbasan Arena’, nuk ka sjellë asnjë gol, edhe...

Ronaldo zgjidhet “Lojtari i Vitit” nga UEFA

0
Cristiano Ronaldo ka fituar një tjetër çmim nga UEFA në tërheqjen e shortit të Ligës së Kampionëve dhe shpërblimin e më të mirëve të...

Artikujt e fundit