Man Unitedi ka gati ofertën e fundit për Dierin

Manchester United është i gatshëm të bëjë një ofertë përfundimtare për mesfushorin anglez të Tottenham Hotspurit, Eric Dier. Sipas The Mirror, Djajtë e Kuq po...

Zyrtare: Totti, drejtor i Romës – dua të bëj atë që bëra si futbollist

Francesco Totti ka konfirmuar se do të jetë drejtori i Romës, pasi pjesa e tij si futbollist ka përfunduar. Legjenda e Giallorossëve luajti ndeshjen e...

Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për...

Roma transferon Cengiz Under

Nënkampioni italian Roma ka nënshkruar sot kontratë pesëvjeçare me talentin Cengiz Under i cili deri më tani ka bartur fanellën e nënkampionit turk Bashakshehir. "Me...

Prishtina me trajner të huaj

Dy kroatë, një boshnjak dhe një malazez – të gjithë emra të njohur në vendet e tyre janë pjesë e listës së ngushtë të...

Tifozët “djegin” stadiumin (VIDEO)

Një video nga Polonia është bërë sensacion në internet. Tifozët e njohur të skuadrës Lech Poznan, kanë krijuar atmosferë të jashtëzakonshme. Ata kanë ndezur një numër...

Donis Avdijajt i dalin probleme të mëdha te Schalke

Askush nuk ka dyshime që Donis Avdijaj është një futbollist shumë i talentuar. Por shpeshherë, talenti i djaloshit 20-vjeçar kalon në plan të dytë...

10 lojtarë të Milanit kushtuan 212 milionë euro

Skuadra e Milanit ka qenë shumë aktive në këtë afat kalimtar. ” Rossonerët” deri më tani kanë transferuar 10 lojtarë. Drejtuesit e Milanit deri më...

Barcelona ka shpenzuar më shumë se 139 milionë euro për tre vjet në mbrotje

Që nga viti 2014 katalonasit kanë transferuar tetë lojtarë për të forcuar mbrotjen duke shpenzuar 139 milionë euro. I pari që ishte blerë është Jeremy...

Juventusi i hakmerret Milanit

Juventusi ka arkëtuar milionat nga Milani për Leonardo Bonuccin dhe është vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur një zëvendësues të tijin. Edhe pse në...

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
178AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

IKSHP: Ndotja e ajrit po e kërcënon shëndetin e kosovarëve, duhen masa strategjike

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka ngritur alarmin lidhur me ndotjen e ajrit në vendin tonë. Përmes një komunikate...

Mourinho, trajner i ri i Tottenham Hotspur

Jose Mourinho është trajner i ri në Tottenham Hotspur. Jose Mourinho është emëruar menaxher i ri i Tottenhamit duke...

“Gjatë protestave në Iran humbën jetën të paktën 106 persona”

Organizata për të drejtat e njeriut "Amnesty International" ka njoftuar se të paktën 106 persona e kanë humbur jetën gjatë protestave të...

Këto janë 12 stadiumet ku do të zhvillohet Kampionati Evropian i vitit 2020

Të martën (dje) ka përfunduar edhe cikli kualifikues për kampionatin e 16 evropian. 20 skuadra tashmë kanë siguruar kualifikimin...

Ramiz Lladrovci intervistohet nga Specialja, dhjetori sjell aktakuzat e para

Kreu i Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci, ish-themeluesi i UÇK-së, të martën doli para Prokurorisë Speciale të Hagës në cilësinë e dëshmitarit.

Vrasja e gazetares malteze, arrestohet biznesmeni i lidhur me politikën

Policia në Maltë ka arrestuar sot një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne...

Vdekja e miliarderit, dy roje burgu akuzohen për falsifikim të regjistrave

Dy oficerë burgu, të cilët ishin përgjegjës për mbrojtjen e financierit të ndjerë amerikan, i dënuar për abuzim...