Milan dëshpron keq tifozët me transferin e ri

Milan si duket ka hequr dorë edhe nga sulmuesi i Torinos Belotti. Kjo pasi zyrtarët e Milan kanë nisur bisedimet me agjentin e sulmuesit...

Aguero mbetet në Manchester

Sergio Aguero do të vazhdojë të luajë në Man City. Pep Guardiola ka konfirmuar se sulmuesi argjentinas do të mbetet në klub. Aguero spekulohej se mund...

Barça e PSG pas mesfushorit të Interit

Geoffrey Kondogbia mund të largohet nga Interi pasi agjenti i tij ka konfirmuar që Barcelona dhe PSG janë duke ndjekur klientin e tij. “Nerazzurrët” kanë...

Messi dhe Suarez kërkojnë shitjen e Neymarit

Te Barcelona mund të ndodhin shumë shpejt ndryshime të mëdha. Mediat braziliane raportojnë se stafi i Neymar do të zhvillojë një takim me PSG-në për...

Tifozët kinezë befasojnë Xhakën (Foto)

Arsenali po qëndron në Kinë në turin para sezonal. Tifozët kinez ishin të shumtë në pritje të skuadrës gjatë qëndrimit në Shangai. Mirëpo ata kanë veçuar...

Prishtina prezanton përforcimin e radhës (Foto)

Prishtina angazhon edhe një futbollist nga Kontinenti i Afrikës, më gjegjësisht nga Gana, Abdul Bashiru. Bashiru, 25 vjeç, i lindur më 17 prill 1992 në...

Juventus me përforcim të madh, çmimi 40 milionë euro (Foto)

Federico Bernardeschi do të largohet nga Fiorentina. Mediat italiane kanë njoftuar se ylli i ekipit Viola pritet të nënshkruajë me Juventusin në transferim me vlerë...

Kukësi eliminohet prej Ligës së Kampionëve

Kukësi është eliminuar prej garave kualifikuese të Ligës së Kampionëve. Kuksianet nuk kanë arritur të shkruajnë histori, megjithëse ka shënuar fitore në takimin e dytë...

Zyrtare: Alvaro Morata lojtar i Chelseas

Alvaro Morata është zyrtarisht lojtari më i ri i Chelseas. Lajmin e ka bërë të ditur klubi anglez përmes ueb-faqes zyrtare. 24 vjeçari nesër në mëngjes...

De Sciglio arrin te Juve për testet mjekësore

Juventusi ka konfirmuar sembrojtësi i Milanit, Mattia De Sciglio do t’i nënshtrohet testeve mjekësore me klubin të mërkurën. De Sciglio është kthyer në Itail për...

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
177AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Senati amerikan aprovon Maqedoninë e Veriut në NATO

Senati amerikan unanimisht ka aprovuar pranimin e Maqedonisë së Veriut në NATO me vota 91-2, që nënkupton se shteti i vogël ballkanik...

Arrestimet e para nga Specialja, pas formimit të qeverisë së re

Gjykata Speciale gjatë ditës së sotme ka dërguar 7 ftesa për intervistim, ndërsa arrestimet e para pritet të ndodhin ditëve në vijim....

Meta shpërfill tragjedinë e rohingave në Mianmar: kënaqësi të takohem me Aung San Suu...

Presidenti Meta ka pozuar me një prej grave më problematike të para një viti, presidenten e Mianmarit Aung San Suu Kyi, të...

Bilicik ia bën me dije Serbisë: Nuk ka BE pa e njohur Kosovën

Raportuesi i ri i Parlamentit Evropian për Serbinë Vladimir Bilcik tha se vendimi i Këshillit Evropian për të mos aprovuar hapjen e...

OBSH: Përdorimi i tepruar i internetit, problem i madh shëndetësor

Lehtësimi që interneti ka sjellë në jetën e përditshme, erdhi me një çmim. Studimet tregojnë se varësia ndaj internetit...

Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve të L.K, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar pjesët e para të gjashtë ndeshjeve të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Befasia e madhe...

Problematika me makinat elektrike, jo aq ekologjike sa mendoni

Industria e prodhimit të makinave elektrike ka parashikuar se deri në vitin 2030, në të gjithë botën do të numërohen rreth 125...