Juve e bën një blerje të madhe, e merr yllin e PSG-së

Juventusi e ka arritur përfundimisht marrëveshjen me PSG-në për transferimin e Blaise Matuidit. Ylli francez do të udhëtoi në Torino sot pasdite për tu...

Mbrojtësi i Shkëndijës ka një mesazh për Milanin

Ardian Cuculi nuk ka frikë nga Milan. Mbrojtësi i Shkëndijës, Ardian Cuculi nuk ka frikë nga Milan para duelit të tyre në play-off për kualifikim...

Karton i kuq për Ronaldon, vjen vendimi i fundit nga Real Madrid

Real Madrid do të paraqes ankesë ndaj kartonit të kuq të Cristiano Ronaldos në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës kundër Barcelonës. E përditshmja...

Dembele drejt Barcelonës

Ousmane Dembele në 48 orët e ardhshme pritet të jetë futbollist i Barcelonës. Kështu së paku raportojnë mediat gjermane. Talenti francez është parë mbrëmë duke...

Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri (Foto)

Real Madrid kërkon një përforcim të ri. Qendërmbrojtësi i Ajaxit, Davinson Sanzhez është objektiv i Los Blancos. Kolumbiani ka qenë i lidhur me një kalim në...

Real Madridi dhe Barcelona që nga viti 2013 kanë harxhuar 1 miliard euro së...

Dy klubet më të mëdha në botë, Real Madrid dhe Barcelona, janë më të mëdhatë edhe për nga shpenzimet në afatet kalimtare. Të dy klubet...

Përforcimi i ri i Barcelonës prezantohet të enjten (Foto)

Paulinho do të prezantohet nga Barcelona të enjten. Jose Paulo Becerra Maciel Junior, i njohur si Paulinho është zyrtarisht futbollist i ri i Barcelonës. Ai është...

Barcelona – Mahrez, lajmi i fundit nga Anglia

Riyad Mahrez nuk është më objektiv i Barcelonës. Barcelona ka refuzuar mundësinë e transferimit të Riyad Mahrez nga Leicester City. Mediat angleze raportojnë se klubi katalan...

Shkëndija me video thumbuese për Milanin që i rrëmben zemrat e shqiptarëve (Video)

Shkëndija ka publikuar një video në faqen zyrtare të klubit, ku ka ironizuar me Milanin dhe madhështinë e klubit Rossoner. Duke mos mohuar asnjëherë nivelin...

E pabesueshme çfarë ka ndodhur në futbollin gjerman (Foto)

Ndeshja e vlefshme për Kupën e Gjermanisë, që vazhdon të jetë 0:0, u ndërpre për shkak të zënkave mes tifozëve rivalë në tribuna. Ndeshja mes...

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
178AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

IKSHP: Ndotja e ajrit po e kërcënon shëndetin e kosovarëve, duhen masa strategjike

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka ngritur alarmin lidhur me ndotjen e ajrit në vendin tonë. Përmes një komunikate...

Mourinho, trajner i ri i Tottenham Hotspur

Jose Mourinho është trajner i ri në Tottenham Hotspur. Jose Mourinho është emëruar menaxher i ri i Tottenhamit duke...

“Gjatë protestave në Iran humbën jetën të paktën 106 persona”

Organizata për të drejtat e njeriut "Amnesty International" ka njoftuar se të paktën 106 persona e kanë humbur jetën gjatë protestave të...

Këto janë 12 stadiumet ku do të zhvillohet Kampionati Evropian i vitit 2020

Të martën (dje) ka përfunduar edhe cikli kualifikues për kampionatin e 16 evropian. 20 skuadra tashmë kanë siguruar kualifikimin...

Ramiz Lladrovci intervistohet nga Specialja, dhjetori sjell aktakuzat e para

Kreu i Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci, ish-themeluesi i UÇK-së, të martën doli para Prokurorisë Speciale të Hagës në cilësinë e dëshmitarit.

Vrasja e gazetares malteze, arrestohet biznesmeni i lidhur me politikën

Policia në Maltë ka arrestuar sot një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne...

Vdekja e miliarderit, dy roje burgu akuzohen për falsifikim të regjistrave

Dy oficerë burgu, të cilët ishin përgjegjës për mbrojtjen e financierit të ndjerë amerikan, i dënuar për abuzim...