Neymar “xhelozon” Coutinhon, i thotë “mos shko te Barca”

Pavarësisht se u pagua 148 milionë euro, Dembele duket se nuk bind askënd te Barcelona se mund të jetë pasuesi i Neymar. Për këtë arsye...

ZYRTARE: Philippe Coutinho është lojtar i Bayernit

Barcelona dhe Bayern Munich kanë arritur marrëveshje për huazimin e lojtarit Philippe Coutinho te klubi gjerman për sezonin 2019/20.

Griezmann vendos mes Atletico Madridit dhe Barcelonës

Antoine Griezmann vendos sot për të ardhmen e tij. Antoine Griezmann bëhet gati për ta zbuluar vendimin e tij. Sulmuesi i Atletico Madridit sot pritet të...

Reali mposht Bilbaon

Real Madrid ka shënuar fitore të rëndësishme në një ndeshje të vështirë përballë Athletic Bilbaos me rezultat 2-1. Karim Benzema në minutën e shtatë zhbllokoi...

Kosova në alarm, Herolind Shala futbollisti i radhës që mungon ndaj Çekisë

Kombëtarja e Kosovës ka vazhduar të marrë lajme të këqija, pasi edhe Herolind Shala i është bashkuar listës së të lënduarve.

Van Dijk shpallet lojtari i vitit nga UEFA, lë prapa Messin e Ronaldon

Qendër mbrojtësi i Liverpool, Virgil van Dijk, ka arritur një sukses shumë të madh në karrierën e tij. Në mbrëmjen...

Juve fiton ndaj Chievos dhe vazhdon në vendin e parë

Juventusi ka fituar ndaj Chievos me rezultat 3-0 në Serie A. Por, kjo nuk ishte një fitore e lehtë për Zonjën e Vjetër ashtu si...

Milani ndal Juventusin

Milani ka mposhtur Juventusin në San Siro me rezultat 1-0 në ndeshjen e javës së nëntë të Serie A. Fitoren rosonerëve ja solli talenti, Lucatelli...

City fitore të thellë ndaj Baselit

Manchester City ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, duke e mposhtur Baselin me rezultat 4-0. Ikay Guendogan kaloi Cityn në...

Messi fiton apelin në FIFA, hiqet pezullimi prej tre ndeshjeve

Kapiteni i kombëtares së Argjentinës në futboll, Lionel Messi, ka fituar të premten ankesën e tij të parashtruar në FIFA, lidhur me një pezullim...

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
176AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Formacionet zyrtare: Napoli – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Napoli – Liverpool. Kampioni në fuqi e nis mbrojtjen e trofeun në një...

Cakaj: Nuk do të kursejmë asnjë përpjekje për të mundësuar çeljen e negociatave për...

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka njoftuar se sot ka qenë i ftuar i posaçëm në...

Kanada, oficeri i sigurisë ka ofruar shitjen e sekreteve

Një kompani kanadeze në hije që shiste telefona celularë të koduar për kriminelët, nxiti një reagim zinxhiror që çoi në arrestimin e...

Vodhën sekretet shkencore në spital, çifti kinez e pëson keq në SHBA

Një çift kinezo-amerikan është arrestuar dhe përballet me akuzat se kanë vjedhur sekrete shkencore nga një spital pediatrik në Ohajo. Ky është...

Sulm vetëvrasës pranë Ambasadës së SHBA-ve në Kabul, 22 të vdekur

Si pasojë e një sulmi vetëvrasës pranë Ambasadës së SHBA-ve në kryeqytetin afgan Kabul, jetën humbën 22 persona, transmeton Anadolu Agency (AA).

Tërheqja e shortit për renditjen e subjekteve politike në fletëvotim, këta janë numrat e...

Është organizuar ceremonia e tërheqjes së shortit nga KQZ, ku 25 subjektet politike janë në pritje që të tërheqin numrin e tyre...

“Likud” takim urgjent për shkak të pjesëmarrjes së lartë të votuesve arabë

Partia e djathtë izraelite Likud bëri thirrje për një takim urgjent sot për shkak të pjesëmarrjes së lartë në mjediset e komunitetit...