PSG-ja – 100 milionë për portierin e Atleticos (Foto)

Skuadra e Paris Saint Germian e ka në plan ta lëshoj "bombën" e radhës. Pas transferimit të Neymar me vlerë 222 milionë euro, drejtuesit...

Chelsea 30 milionë për lojtarin e PSG-së

Chelsea është gati për përballet edhe një herë me Manchester United në tregun e futbollistëve me synimin për të marrë Serge Aurier nga Paris...

Nuk e mori Shqipëria, Seedorf pëlqen Turqinë

Ishte në listën e trajnerëve për ta "rrëmbyer" Kombëtaren e Shqipërisë. Por, Clarence Seedorf humbi betejën me Christian Panuccin. Ish-trajneri dhe lojtari i Milanit dëshiron...

Fillon shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri – Lichtenstein

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar sot shitja e biletave për sfidën e rradhës së kombëtares, Shqipëri –...

Ja çfarë bën Bayerni me 222 milionët e Neymarit

Neymar JR u bë transferimi më i shtrenjtë në histori të futbollit. Ai u transferua në Paris Saint Germain për 222 milionë euro nga...

Çmime marramendëse para stadiumit në Shkup

Po afrohen orët për fillimin e përballjes mes Real Madridit dhe Manchester Unitedit, ndërsa shitësit mundohen që të shfrytëzojnë në maksimum praninë e qindra...

Coutinho – Barcelona, “bomba” e orës së fundit

Philippe Coutinho do të bëhet shumë shpejt futbollist i Barcelonës. Sipas informacioneve të fundit të “Sport”, marrëveshje për brazilianin pritet të mbyllet sot. Një delegacion nga...

Barcelona – Chapecoense: Follmann, Neto dhe Ruschel emocionojnë të gjithë (Video)

Barcelona fitoi me rezultat 5-0 ndaj Chapecoenses në trofeun Gamper. Në këtë takim shënuan Luis Suarez, Lionel Messi, Gerard Deulofeu, Sergio Busquets dhe Denis. Por, e...

Liverpooli me super-transferim për 60 milionë euro (Foto)

Liverpooli është pranë një transferimi të madh. Klubi anglez është afër transferimit të mbrojtësin Virgil van Dijk. “The Reds” kanë bërë gati 60 milionë euro për...

​Zidane tregon nëse Ronaldo luan nesër ndaj United

Zinedine Zidane ka thënë se Cristiano Ronaldo është gati dhe mund të luajë nesër ndaj Manchester Unitedit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka gëzuar...

Rrjetet sociale

543,854FansaPëlqeje
176AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Pronarët e kiosqeve sërish në protestë, duan anulimin e konkursit

Pronarët e kioskave po protestojnë para Komunës së Prishtinës, duke kërkuar që në seancën e jashtëzakonshme të kuvendit, të anulohet konkursi për...

Ahmeti: Takimi me Mustafën ishte i frytshëm, sot vendosim për koalicionin me AAK-në

Kryetari i Lidhjes Demorkatike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa dhe kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmetit janë takuar në mëngjesin e së...

Coutinho zgjedh numrin e famshëm të fanellës në Bayern Munich

Pak çaste më parë u zyrtarizua edhe huazimi i Philippe Coutinho te Bayern Munich nga Barcelona. ‘Bavarezët’ do të...

Mali i Zi paralajmëron padi ndaj përdorueseve të flamurit shqiptar

Ministria e Kulturës e Malit të Zi do të dorëzojë padi kundër organizatorit të festivalit tradicional popullor “Logu i Tërgajës” në Cem...

Isa Mustafa takohet me Shpend Ahmetin

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, gjendet në një takim me kryetarin e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmetin.

Sot dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki

Federata e Futbollit e Kosovës njofton se sot në orët e pasdites do të dalin në shitje biletat e ndeshjes kualifikuese për...

ZYRTARE: Philippe Coutinho është lojtar i Bayernit

Barcelona dhe Bayern Munich kanë arritur marrëveshje për huazimin e lojtarit Philippe Coutinho te klubi gjerman për sezonin 2019/20.